TIPA, spol. s r.o., se sídlem v Opavě, Sadová 2749/42,

                                                    vyhlašuje výběrové řízení na pozici

PRODEJCE

VE VELKOOBCHODU ELEKTROTECHNIKY

Místo práce

Praha 4 – Modřany, Mezi Vodami 1955/19, PSČ 143 04

Nástup

Ihned

Platové ohodnocení

Od Kč 20 000,-- (dle dosažených výsledků)

Náplň práce, informace o pracovním místě

Úspěšný kandidát/ka se stane prodejcem elektrotechniky, elektroniky, anténní a satelitní techniky. Úkolem bude aktivní velkoobchodní a maloobchodní prodej nabízeného sortimentu. Vyžadována alespoň základní znalost problematiky anténní a satelitní techniky.

Od kandidáta na tuto pozici očekáváme

-          Ukončené středoškolské vzdělání

-          Minimálně 1 rok praxe v obchodu v přímém kontaktu se zákazníky a prokazatelnými výsledky

-          Dobrá orientace v problematice anténní a satelitní techniky

-          Uživatelské znalosti práce s PC (Word, Excel, Outlook)

-          100% nasazení a loajalitu

-          Výborné obchodní, komunikační a prezentační schopnosti

-          Znalost trhu elektro výhodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici, prosím, zasílejte životopis na: tomas.slany@tipa.eu

Zveřejnění: 30.4.2014